Hakkımızda Tetra Gaz ve Enerji Teknolojileri

Endüstriyel gaz alanında tüketiciler için ekonomik açıdan en ideal gaz tedarik şeklini tespit edip müşterilerinin hizmetine sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterilerine tüketim miktarına ve gerekli safiyet değerine göre tüplü gaz, dökme gaz veya yerinde gaz üretim sistemleri arasından ideal çözümü sunar.

Bununla beraber endüstriyel gaz kullanımına yönelik gerekli donanım temini ve mühendisliği, gaz uygulamalarında danışmanlık hizmetleri şirketin ana faaliyetleri arasında yer almaktadır.

 

Müşteri odaklı

Müşterinin ihtiyaçlarına yönelik, teknolojik ve beraberinde ekonomik çözümler sunabilen bir işletme olmayı amaçlayarak yola çıkmıştır.

Yenilenebilir Enerji

Lisanslı ve lisanssız elektrik üretimine yönelik rüzgar ve güneş enerjisi çözümleri sunmaktadır. Rüzgar Enerjisi alanında, ölçüm direği kurulumu, micrositing ve enerji üretim etüdü, türbin seçimi konularında uzmanlığını, yatırımcıların hizmetine sunmaktadır.

Çevreye duyarlı

Tetra Gaz ve Enerji; İş Güvenliği ve İşçi Sağlığını önemseyen, ticari ve ahlaki değerleri benimsemiş, kolektif şekilde çalışmayı hedeflemiş, çalışanlarını önemseyen, düşünce ve haklarına değer veren, teknolojiyi takip eden ve sürekli kendini yenileyen, teknoloji alan değil teknolojiyi sağlayan konumunda olmayı hedefleyen, bulunduğu alanda öncü olmayı ilke edinmiş bir firmadır.